poniedziałek, 6 listopada 2017

Przywitajmy się!

Witajcie!
     Cieszymy się, że uzyskałyśmy zgodę Pana Dyrektora Pawła Prusika na prowadzenie bloga szkolnego. Dziękujemy bardzo!
     Blog będzie nową, elektroniczną formą gazetki szkolnej. Czytanie najnowszych szkolnych, (i nie tylko) wieści, w tym roku przyjmuje formę bezpłatną i wygodną do przejrzenia.
     Cały czas pracujemy nad graficzną i tematyczną stroną naszego bloga. Niezmiernie ważne są dla nas tematy, które was interesują i ciekawią. Na razie prowadzić będziemy tylko część dla czytelników z klas 4-7, mimo to, osoby z młodszych klas też są mile widziane na naszym blogu. Mamy świadomość, że starszych może nie interesować rozwiązywanie krzyżówek czy quizów, dlatego postaramy się pisać takie posty, które Was zainteresują. Jeśli macie pomysły na ciekawe wpisy zachęcamy do zgłaszania ich do Pani Anny Jabłońskiej. Będziemy także pisać o różnorakich zbiórkach czy akcjach a także o uczniach naszej szkoły, którzy zajęli prestiżowe miejsce w konkursach rangi wyższej niż dzielnicowy. Przypomnimy o ważnych datach i świętach. Posty będą się pojawiać raz w tygodniu oraz kiedy zechcemy podzielić się z Wami czymś bardzo ważnym.
    Czekamy na wasze komentarze i propozycje.
                                                                                                                         Miedziane

1 komentarz:

  1. Czekamy na aktywność i komentarze. Pozdrawiamy wszystkich czytelników <3 :)

    OdpowiedzUsuń

Występ teatralny

26 kwietnia 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na konkurs małych form teatralnych. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie ...