O nas

Miedziane

Joanna Nosal 6b
Dwa lata temu rozpoczęłam działalność w gazetce szkolnej (w zeszłym roku byłam redaktorem naczelnym). Pisanie różnych artykułów o przeróżnej tematyce sprawiało, i dalej sprawia mi ogromną przyjemność. Napisałam ich do gazetki szkolnej ok.40 w czym nie wszystkie były opublikowane.
Mimo to moimi ulubionymi przedmiotami są matematyka i przyroda. Bardzo lubię zwierzęta i rośliny. Ćwiczę taniec (min. musicalowy) oraz uczęszczam na zajęcia wokalno-teatralne.
W szkole udzielam się w chórze (prowadzonym przez Panią Małgorzatę Dębińską), kole żywego słowa (prowadzonym przez Panią Iwonę Cichocką), klubie wolontariusza oraz Samorządzie Szkolnym. Uczęszczam do klasy 6b, którą bardzo lubię i pozdrawiam.💕
W Pulsie Miedzianej zajmuję się stroną graficzną i lingwistyczną.
Cieszę się z całego serca, że mogę razem z Werą rozpocząć działalność na blogu szkolnym. 😄Weronika von Lonski 7c
W zeszłym roku byłam redaktorką w gazetce szkolnej. Pisałam bardzo dużo artykułów, niestety większość nie została opublikowana.
W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i czytać książki. Dodatkowo jestem wolontariuszką. Od dwóch lat pracuję z dziećmi, organizuję również akcje charytatywne dla schroniska. Moje ulubione przedmioty to matematyka, geografia, historia i polski.
Jestem w klasie 7C, której wysyłam buziaczki.
Bardzo się cieszę, że mogę prowadzić wraz z Asią bloga szkolnego. 💕

To, która napisała które posty, wolimy pozostawić dla siebie, co mamy nadzieję uszanujecie.
Możecie się tylko domyślać:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Występ teatralny

26 kwietnia 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na konkurs małych form teatralnych. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie ...