Nasza Szkoła
         Szkoła podstawowa nr 26 kształci młodych ludzi na najwyższym poziomie. Od zerówki  oferuje szereg interesujących i rozwijających zajęć dodatkowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poprzez koła zainteresowań dzielimy się swoimi pasjami oraz uczymy pracy w grupie. Miejsca gdzie odbywają się lekcje są odnowione. W każdej sali są niezbędne do ciekawej nauki pomoce dydaktyczne. Nauczyciele mają dostęp do komputerów oraz tablic multimedialnych, które wzbudzają zaciekawienie uczniów przez co chętniej uczestniczą w zajęciach. W naszej szkole promujemy  wolontariat i organizujemy regularne spotkania w tym celu.
Zachęcamy do odwiedzenia bloga szkolnego klubu wolontariusza.Klik 
Starsi uczniowie mają świadomość, że są wzorem dla młodszych, dlatego często się z nimi spotykają i rozmawiają na różne tematy, takie jak np. bezpieczeństwo. Pomagamy zerówkom uczyć się czytać poprzez wspólne poznawanie książek przyniesionych przez dzieci. Nauczyciele są nie tylko doskonałymi przedmiotowcami ale także pedagogami i wychowawcami. Zawsze umieją doradzić i pomóc, co jest dla wszystkich bardzo ważne. W naszej szkole są klasy akrobatycznej i siatkarskie. W tym roku szkolnym powstała pierwsza męska klasa mosowska. Cała szkoła wspiera sportowców w przeróżnych turniejach i zawodach i razem z nimi cieszy się prestiżowymi miejscami zajmowanymi w konkursach.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszej szkoły. Klik A to nasi wolontariusze :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Występ teatralny

26 kwietnia 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na konkurs małych form teatralnych. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie ...